Nasza pasja do sklepu internetowego Mój mały Słodziak rozpoczęła się, gdy oczekiwaliśmy narodzin naszego pierwszego dziecka. Podobnie jak wszyscy rodzice, przez dziewięć miesięcy ciąży zajmowaliśmy się zakupami artykułów dla niemowląt oraz dekoracją pokoju dziecięcego. W tym czasie szukaliśmy także zabawek dla dzieci. Natknęliśmy się na wiele cyfrowych zabawek, które naszym zdaniem ograniczają kreatywność dziecka. Dlatego też rozpoczęliśmy poszukiwania edukacyjnych zabawek, które przetrwają przez pokolenia. Nasze zabawki mają długą żywotność i są starannie wykonane z wyselekcjonowanych, naturalnych surowców.

Informacje o sklepie internetowym Mój mały Słodziak
Jako rodzice małego chłopca pragniemy zapewniać mu zabawki, które są ciekawe, ale też edukacyjne, ponieważ uważamy, że łączenie zabawy z nauką to podstawa. Zrównoważony rozwój zajmuje wysokie miejsce na naszej liście priorytetów, dlatego używamy drewnianych materiałów, które nie pochodzą od zagrożonych gatunków drzew. Również używany przez nas plastik jest wolny od BPA (nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych). Codziennie poszukujemy najlepszych zabawek, którymi chcemy dzielić się z innymi.

Szczerzy i transparentni
W sklepie internetowym Mój mały Słodziak pragniemy być uczciwi i otwarci, jeśli chodzi o zabawki dla dzieci. Dlatego wysyłamy nasze produkty bezpośrednio od dostawcy do klientów. W ten sposób oszczędzamy na kosztach magazynowania i transportu, oferując produkty w rozsądnej cenie. Ponadto pokrywamy koszty dostawy dla zamówień powyżej 100 zł.

Działalność charytatywna
Czy wiesz, że zwrócone produkty przekazujemy na cele charytatywne? Zabawki przekazujemy organizacji Stichting Werkgroep Een Aarde. Zebrane środki są przekazywane również do Nica-Friends. Jest to organizacja zaangażowana w wykorzystywanie środków finansowych i/lub materialnych na rzecz dzieci należących do najniższych klas społecznych w Nikaragui. Może to oznaczać na przykład remont sal lekcyjnych lub zakup dodatkowego wyposażenia. Więcej informacji na temat tego projektu można znaleźć tutaj.
Tablica magnetyczna Mijn Hummeltje Gra w robaki Mijn Hummeltje