Przykro nam, że nie jesteś zadowolony/a ze swojego produktu. Chcielibyśmy dowiedzieć się, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Upewnij się, że poinformujesz nas o zwrocie drogą mailową w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. Możesz zwrócić zamówienie w ciągu maksymalnie 14 dni od jego otrzymania za pomocą formularza zwrotu. Zapewnimy, że kwota zakupu zostanie zwrócona na twoje konto w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania zwrotu.

*Uwaga: Jeśli odeślesz produkt po 14 dniach od otrzymania, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu pełnej kwoty.

Czy produkt dotarł uszkodzony? Skontaktuj się z nami przed odesłaniem. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Jeśli zakupiłeś/aś spersonalizowany produkt, nie można go zwrócić.

Łatwy zwrot

Krok 1: Pobierz formularz zwrotu.

Krok 2: Zapakuj i wyślij zamówienie.

Wyślij produkty wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na podany adres. Upewnij się, że w paczce jest numer śledzenia. Jesteś odpowiedzialny/a jako nadawca, więc chcemy uniknąć nieporozumień.

Krok 3: Odbierz kwotę zakupu na swoje konto bankowe.

Po otrzymaniu paczki upewniamy się, że kwota zakupu zostanie zwrócona na twoje konto w ciągu 5 dni roboczych.

Donacje

Czy wiedziałeś, że za każdym razem, gdy coś zwracasz lub osiągamy zysk, używamy go na cele charytatywne? Tak, to prawda! Całą kwotę przeznaczamy na cele dobroczynne.

Bardzo nam zależy na tym, aby wszystkie dzieci miały powód do uśmiechu, podobnie jak Twoje maluchy. Dlatego zawsze szukamy sposobów, aby sprawiać im radość. Jednym ze sposobów na to jest przekazywanie zabawek do organizacji charytatywnej w Albanii o nazwie JETIMET.

To wspaniała organizacja, która skupia się na wspieraniu dzieci, zwłaszcza tych pochodzących z niekorzystnych warunków oraz niemowląt w Tiranie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym fantastycznym projekcie, odwiedź stronę internetową: https://jetimet.org/.

Dodatkowe informacje na temat projektu znajdziesz tutaj: https://jetimet.org/.